Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

GTA San Andreas Radyo Müzikleri

YazarMesaj
eVa
Admin

Admin
eVa

Erkek

Yaşınız : 32
Meşgul

GTA San Andreas Radyo Müzikleri Empty
MesajKonu: GTA San Andreas Radyo Müzikleri   GTA San Andreas Radyo Müzikleri EmptyPerş. Eyl. 15, 2011 10:51 am

GTA San Andreas müzikleri kiminize çok ilgi çekici gelmiştir bazılarınıza kötü.Ama müzikleri kendi bilgisayarınızda dinlemek isteyende olabilir.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu linkteki program sayesinde müzikleri bilgisayara kaydedebilirsiniz.

Programın kullanımı:Programı indirdikten sonra çalıştırın.Üstte Game Folder diye bir şey var.Onu GTA San Andreas\audio\streams a yönlendirin.Extract seçeneğine tıklayın.Yerel disk C de "GTA San Andreas Music" adında bir klasör oluşacak.Bütün müzikler onun içinde kolay gelsin

Not: Arkadaşlar konunun açılmasının üstünden 4 yıl geçmiş olsada ben yinede bazı sorulara cevap yazayım. "Kardeşim ben soralı 2 yıl oldu şimdimi cevap veriyosun diyenlerde kusura bakmasınlar." Öylesine gezerken şimdi gördüm bu nostalji konumu.

1. Müzikler ogg formatındadır. Windows media player çalmayabilir. Lütfen winampla çalınız.
2. Bazı arkadaşlar program virüslü şeklinde yorumlar yazmış.. Böyle birşey yoktur. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
https://oyunlordu.forumdizini.com

GTA San Andreas Radyo Müzikleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GTA San Andreas Hileleri